Gazele Biznesu 2020 - PresystemMiło nam poinformować, że Presystem Sp. z o.o. sp.k. została laureatem 21. edycji rankingu „Gazele Biznesu 2020” a tym samym znalazła się w gronie najbardziej dynamicznych małych i średnich firm w Polsce.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych – tytuł „Gazeli Biznesu” przyznawany jest firmom z sektora MŚP, które zanotowały bardzo dynamiczny przyrost obrotów w ciągu ostatnich 3 lat. Udział w rankingu jest bezpłatny a obecność w nim oznacza, że firma nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna – jednym słowem należy do elity małych i średnich firm.

Sam ranking ma on na celu wykazanie i wspieranie najbardziej wiarygodnych i stabilnych przedsiębiorstw, które mimo zmieniających się warunków gospodarczych, każdego roku odnotowują świetne wyniki finansowe. Pełna lista laureatów publikowana jest w dzienniku „Puls Biznesu”. Projekt „Gazele Biznesu” realizowany jest przez międzynarodowe wydawnictwo Bonnier Business Polska.

Zdobycie tytułu „Gazeli Biznesu 2020” to wyróżnienie, które potwierdza bardzo dobrą kondycję finansową Spółki na tle innych polskich przedsiębiorstw.

Cieszymy się, że praca całego zespołu przekłada się na kolejne sukcesy firmy. Jako zespół, codziennie dokładamy starań do tego aby wszystkie realizowane przez nas projekty były wykonane w terminie i z najwyższą jakością.